Компанія АGROVIТ GROUP - команда професіоналів, яка будує свою роботу на багаторічному досвіді роботи, професійному підході до виробництва продукції, кваліфікованому консультуванні аграріїв, чітко побудованій логістиці і взаємовигідній співпраці з клієнтами.

 

За допомогою широкої лінійки добрив NANOVIT ми можемо ефективно балансувати систему добрив сільськогосподарських культур, оперативно вирішувати проблему зняття стресів різного роду, забезпечувати рослини елементами живлення залежно від запланованої врожайності, вирішувати проблеми дисбалансу фітогормонів в критичні періоди вегетації та дефіцити прояву елементів живлення під час росту і розвитку.

Обприскування посівів добривами NANOVIT забезпечує багатовекторну стимуляцію процесів росту, активізацію антистресового механізму у рослин, управління процесом росту і розвитку рослин в період вегетації і відповідно одержання високих врожаїв з поліпшеними якісними показниками та мінімальними затратами.

 

Попередній досвід практичного використання добрив на різних сільськогосподарських культурах свідчить про високу ефективність позакореневих підживлень незалежно від засобу їх внесення.

Розроблені нами технологічні схеми застосування добрив NANOVIT на посівах сільськогосподарських культур передбачають їх внесення за допомогою різних видів технічних засобів із використанням наземних обприскувачів, літаків та гелікоптерів. При цьому норма внесення робочого розчину залежно від виду технічного засобу може складати від 25 до 200 л/га.

 

Добрива універсальні у застосуванні, поєднуються з багатьма видами хімічних та біологічних препаратів, які в свою чергу підсилюють дію засобів захисту рослин. Характеризуються стійкістю до випаровування та стікання з рослин. Забезпечують високу ефективність при дотриманні рекомендацій та інструкцій щодо спільного їх застосування в одній баковій суміші.

Технологія

©2016-2019 NANOVIT АGROVIТ GROUP. Всі права захищені.

 Розроблено компанією АGROVIТ GROUP